17 czerwca 2013

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 10

Tego dnia dzieci z grup Motylków i Niezapominajek  były w Szkole Podstawowej nr 10 w Lesznie. Przedszkolaki wzięły udział w lekcji przygotowanej przez klasę Ib wraz z wychowawczynią, panią Bernadetą Walczak. Dla naszych dzieci było to duże przeżycie, po raz pierwszy zasiadły w szkolnej ławce i pracowały tak jak robią to na co dzień ich koleżanki i koledzy ze szkoły. Okazało się, że nasze przedszkolaki świetnie sobie poradziły z przygotowanymi dla nich zadaniami. Odważnie podchodziły do tablicy, uzupełniały zgodnie z instrukcją karty pracy, głoskowały i wspólnie z pierwszoklasistami śpiewały piosenki. Za dobrą pracę na lekcji dzieci otrzymały od nauczycielki ze szkoły mnóstwo pochwał. Niezapominajki przyznały, że wszystkie bardzo chętnie rozpoczną we wrześniu naukę w szkole. Podziękowaliśmy za spotkanie i wspólnie spędzony czas.