Twoja pozycja:Rekrutacja

PROWADZONEGO PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW. ELŻBIETY
W LESZNIE
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Ogłaszamy rozpoczęcie postępowania rekrutacyjnego do Przedszkola im. św. Jana Pawła II prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Lesznie. Zgodnie z ustaleniami Urzędu Miasta Leszna, nabór dotyczy dzieci rodziców zamieszkujących w mieście Lesznie.

Ustalone przez organ prowadzący przedszkole kryteria rekrutacyjne znajdują się w tekście wniosku o przyjęcie dziecka.

Przedszkole prowadzi nabór dzieci 3-letnich.

W przedszkolu w godz. od 8:00 do 15:00 można pobrać wniosek o przyjęcie dziecka oraz inną dokumentację związaną z rekrutacją.

Wymienioną dokumentację można pobrać także ze strony internetowej przedszkola www.przedszkolejp2.com.

Terminarz postępowania:

Termin Rodzaj czynności

11.03.2019 - 29.03.2019
do godz. 15.00

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
 1.04.2019 - 5.04.2019 Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
23.04.2019 Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych
 do 30.04.2019
do godz. 15:00
Potwierdzenie przez rodzica zakwalifikowanego kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
6.05.2019 Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

Poniżej znajduje się dokumentacja do pobrania. Dokumenty można pobrać w wersji edytowalnej (.doc) lub w wersji do wypełnienia ręcznego (.pdf)

Dokumentacja obowiązkowa:

1. Wniosek - DOC, PDF